Overlay!

2019 - SkierCon.pl

SkierCon 2020! już za:

Czas i miejsce

FANTASTYCZNE SERCE LATA BIJE W SKIERNIEWICACH!

Przez ostatnie lata był czas przywyknąć, że w drugiej połowie lipca czasoprzestrzeń się zakrzywia i nagle mamy SkierCon! Jest to czas oddawania się swoim pasjom, poznawania interesujących ludzi, świetnej zabawy i permanentnego niewyspania. To prawdziwe święto fantastyki i jej miłośników. Każdy pasjonat w stopniu ucznia, czeladnika, czy mistrza znajdzie tu coś dla siebie.

W ostatni weekend, 26-28 lipca 2019 roku, zapraszamy Was na konwent fantastyki SkierCon. Od godziny 16:00 w piątek do 18:00 w niedzielę czeka na Was tona fantastycznych atrakcji.

Konwent w tym roku zmienia swoją lokalizację. Przeprowadzamy się na obrzeża Skierniewic, tuż pod granicę Bolimowkiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy Was do Zespołu Szkół Nr 3 (tzw. Ekonomik) - ul. Działkowa 10.

...

Do Waszej dyspozycji będzie ogromny i świetnie wyposażony budynek szkolny - kilkanaście sal prelekcyjnych, games room, sleep-roomy, sala gimnastyczna z zapleczem sanitarnym (tak, są prysznice!), bufet, sale warsztatowe i oczywiście przepiękna przestrzeń na świeżym powietrzu, w tym boiska sportowe. Na terenie szkoły znajduje się dodatkowo duży parking.

MAPKI OBIEKTU

ZDJĘCIA

...
...
...

DOJAZD

Do Ekonomika wcale nie jest tak daleko, ale dla przyjezdnych, w szczególności tych z bagażem, mamy pewne udogodnienie.

Zamówiliśmy dla Was kilka kursów specjalnego, SkierConowego autobusu, którym przetransportujecie się z Dworca PKP na konwent, z przystankiem na osiedlu Widok. Uwzględniliśmy najbardziej oblegane pociągi do Skierniewic z Łodzi i z Warszawy, czas przejazdu, punkty programu, kwadraturę koła, obwód w talii Moonminki i długość ogona Volderenki.

Rozkład jazdy SkierBusa:

PIĄTEK, 26 lipca
Trasa: Dworzec PKP -> ul. Szarych szeregów (koło szkoły) -> Ekonomik
odjazd z dworca PKP: 15:30 i 19:45

SOBOTA, 27 lipca
Trasa: Dworzec PKP -> ul. Szarych szeregów (koło szkoły) -> Ekonomik
odjazd z dworca PKP: 10:00 i 12:15

NIEDZIELA, 28 lipca
Trasa: Ekonomik -> ul. Szarych szeregów (koło szkoły) -> Trasa: Dworzec PKP
odjazd z dworca PKP: 14:30 i 16:30

...
...